Spartak Hrdlořezy

Oficiální stránky fotbalového klubu
Spartak Hrdlořezy
www.fotbal.spartakhrdlorezy.cz

Příští zápas

Spartak Hrdlořezy vs SK Union Vršovice

Datum a čas konání: 7.2.2021 09:15
Místo: Na Břežance

SPŘ si odskočila do Olšan u Prostějova

SPŘ si odskočila do Olšan u Prostějova

Tato fotbalová sezóna se všem sportovcům zkomplikovala dvouměsíční pauzou a tak nám byl zrušen i plánovaný turnaj v Německu. A tak tento půst v nás držel touhu vyrazit na nějaký turnaj... Štěstí všech sportovců je být stále v pohybu a to se nám nakonec podařilo. Hubená doba přešla a začala se otevírat možnost malých turnajů a nakonec se vyskytlo o pár možností větších turnajů se zajímavou účastí. A tak jeden nejmenovaný kolega Michal přihrál nabídku turnaje v Olšanech u Prostějova... Hlad po fotbalu byl velký, slovo dalo slovo, rodiče svolili, trenéři zařizovali a výlet byl na světe. Pár dnů napětí a najednou jsme seděli ve vlaku směr Olomouc. Plánovaný výlet začal společným odjezdem, jen team a trenéři, bez doprovodu rodičů, vstříct velkým zážitkům.. tak jak to má být :-). Přespali jsme v centru Olomouce v krásném hotýlku Miss Sophies, kde se o nás hezky postarali. Ráno nás mikrobus odvezl na turnaj a první co nás zaujalo byly nádherné poháry... Kluci hned vyhlíželi kam by to chtěli dotáhnout.. no co Vám mám povídat... skromní nebyli :-) a i třeba toto nadšení pomohlo v celém tomto příběhu.

 

Mokrá ranní tráva, pichlavé sluníčko, den jak vymalovaný a před námi 10 zápasů po 17minutách... velká porce na jeden den. 

První zápas Hrdlořízkům docela šel, byť výsledek prohra 1:3 nebyla potěšující ale náznaky chuti a kvalit tam byly.
Nicméně druhý zápas byla velká studená sprcha... až později jsme pochopili, že nám naložil výtěz turnaje. Čísla není třeba psát, nálada na bodu mrazu, chuť zahodit kopačky a jet zpět domu... Trenérský motivační projev  nabídl cestu domů a to hned, s probrečenou cestu vlakem a jakou druhou možnost, vše hodit za hlavu, a soustředit se na další zápasy. Asi víte co si kluci vybrali...

IMG 5816

Třetí zápas, kvalitní soupeř Ústí u Vsetína první výhra 3:1.. vzpruha přišla včas.. Pak nám podlehla Moravská Třebová a výkon šel nahoru, SK Chválkovice dali zabrat, Ríša lítal v bráně jak superman a likvidoval šance soupeře. Se štěstím 3:2.. Naši vítěznou šňůru přetrh FK Šumperk (skončili jako 2. v tomto turnaji).

Je fajn, že vyrazíte na turnaj 200km od Prahy abyste si zahráli "derbi" .. náš letošní rival z říčanských turnajů - Cholupice Praha... Kluci poučeni z těžkého zápasu se Šumperkem nenechali nic náhodě. Tvrdý fotbal o každý míč, o každý centimetr na hřišti a skóre otevíral Spartak - Oliver, poté navýšil Kristián. Zápas gradoval, Cholupice snížili na 2:1... Ríša čaroval. Poté přišel krásně vypíchnutý balon z cholupické přihrávky a na jeden dotyk se míč dostal ke Kubovi. Ten nekompromisně potvrdil naši nadvládu na hřišti na 3:1. Stres spandul a tímto gólem jsme si zajistili 3. místo ve skupině. 

Teď trochu o Kubovi - Jakub Krýda, náš nový hráč, je s námi chvilku, tichý kluk, maká a je nekompromisní v soubojích, nic nevynechá... svým přístupem si na turnaji získal respekt služebně starších kolegů v teamu a svým gólem do branky Cholupic se zapsal i na střeleckou listinu. Je to jeho prvotina za Spartak!!! Kubo, šikula, ať jich za Spartak dáš mraky!

Poté přišla obědová pauza, borci se nasytili, trochu odpočinuli a přišel nejdůležitější zápas. Souboj 2. z A skupiny s 3. z B skupiny (to jsme my! :-) )... Podle tabulek to s námi vypadalo bledě, nastoupili na nás borci s Ivančic. Ztratili jen jeden zápas ve skupině. Proto jsme trenérsky motivovali team a zápas mohl začít.

Dřina, pot, těžké souboje o míč, tyčky zvonili na obou stranách ale skóre jsme otevřeli MY!  Adamovi se poštěstilo a radosti bylo na rozdávání.. nicméně soupeř se nevzdal, bojoval dál a ještě tvrději. Stav uklidnil až Kristián, krásná hlavička z vhozeného autu od Vaška. 2:0... soupeř tlačil, Ríša čaroval a naše převaha se stupňovala. Skóre se nezměnilo ale 2:0 nás vystřelilo do zápasů o nejhůře 4. místo..

Bohužel jsme se opět potkali s SK Solnice, ti potvrdili svoji dominanci a moc prostoru nám nedali. Tento zápas nás stál hodně sil a nervů... připravenost do dalšího zápasu - boj o 3. místo, byla bídná.. team se sotva potácel, sbíral poslední síly a chuť jít vůbec na trávník... Nedivte se, 9 zápasů za sebou tj. 153 odehraných minut, 33 stupňů, bodavé slučníko a únava. Chvilku jsem drželi tempo, ale pak už to byla jen hra na jednu branku. Hrdlořezy padly... škoda, je vždy krásné vyhrát poslední zápas ale nevadí... i tak bereme 4. místo ze 16 teamů je velký úspěch!

IMG 5818

IMG 5838

Je to krásná tečka za letošní sezónou, máme spoustu zážitků, dali jsme si pár gólů a s úsměvem na tváři jsme se vrátili zpět do Prahy.

Trenéři 

Karel a Jirka

 

 

PS: tento článek je i poděkování skvělým dětem a rodičům ze SPŘ, děkujeme za hezký společný čas.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Avia Čakovice 6 269:74 18
2. TJ Slovan Bohnice 6 174:95 15
3. SK Ďáblice 6 139:95 12
4. Spartak Hrdlořezy 6 153:119 12
5. FK Újezd nad Lesy 6 127:140 9
6. Slavia Praha - dívky 6 105:122 9
7. Praga Praha 6 151:183 6
8. Sokol Řepy 6 126:177 6
9. SK Čechie Smíchov 6 86:182 3
10. SK Union Vršovice 6 73:216 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

TJ Slovan Bohnice
Spartak Hrdlořezy
30:17
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

28.10.2020 Bohdan Lespukh (17)

Počet návštěv: 4854
Posledních 30 dnů: 1432 | Posledních 7 dnů: 137 | Poslední den: 12

© 2020 Spartak Hrdlořezy | Všechna práva vyhrazena | michal.stana@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne