Spartak Hrdlořezy

Oficiální stránky fotbalového klubu
Spartak Hrdlořezy
www.fotbal.spartakhrdlorezy.cz

Příští zápas

Spartak Hrdlořezy vs FK Újezd nad Lesy

Datum a čas konání: 5.9.2024 17:00
Místo: Na Břežance

Pětadvacet. Ne na zadek, ale bodů v tabulce

Pětadvacet. Ne na zadek, ale bodů v tabulce

Dalšího nebezpečného soupeře máme úspěšně za sebou, Spartak poráží Hostivař 4:0! Domácí trávník počasí proměnilo v "pole neorané", proto velký dík správci, jak nám ho připravil. Kluci předvedli další z pohledných fotbalových výkonů, tentokrát i po taktické stránce. Děkujeme za podporu nejen "z tribuny", pohled na tabulku je velkou odměnou pro nás všechny modrobílé z Břežanky.

 

Deváté soutěžní kolo, osmá výhra. A to dokonce v řadě! Starší žáci Spartaku už získali 25 bodů a poprvé v sezoně se dostali do čela tabulky. Těsně po změně času na zimní k nám do Hrdlořez zavítal soupeř, který ročník 2008 letos označil za své béčko a zařadil ho do druhé třídy. Co ho k tomu vedlo, nevíme, nicméně jsme se tím pádem utkali s týmem, jehož „páteř“ v loňské sezoně tvořili především hráči ročníku 2007 a s nímž jsme již měli tu čest. Přípravu jsme rozhodně nepodcenili a hlavně díky Alanovu monitoringu jsme přesně věděli, na co kluky upozornit. A ti, klobouček dolů, všechny taktické pokyny splnili na podtrženou jedničku. Když k tomu přidáme fotbalové zlepšení, stala se ze zápasu jasná záležitost ve prospěch Spartakovců.

Tentokrát zápas nemíním nijak podrobně rozpitvávat, přeci jen popis akcí a gólových situací by mohl pomoci následným soupeřům připravit se. Prostě skvělá výhra a až na dopředu "hluchých" 20 minut od začátku druhé půle i další parádní výkon. Velmi oceňujeme další nulu vzadu, obrana byla perfektní, a to hlavně v posouvání a vykrývání středu hřiště. Po zisku míče z toho vyplynulo, že někteří hráči zůstávali sami a mohli ve větším klidu řešit mezihru a víc se soustředit i na rozehrávku. Prostě parádní týmová práce! Kluci úplně odstřihli soupeřovu zálohu a útok, navíc výborná fyzička a presování i v konci zápasu slavily úspěch - z toho padly i dva góly v nastavení, které korunovaly výtečný výkon všech nominovaných. K němu jim pomáhá i skvělé publikum. A i když to tak nevypadá (což je dobře, protože kluci mají v „popisu práce“ soustředit se jen na hru), jsme si všichni vaší podpory vědomi a vážíme si jí. Děkujeme. A jedeme dál. V neděli nás čeká výjezd do Vršovic, vlajky a šály s sebou. (sim)

***

U15/Spartak Hrdlořezy - SK Hostivař 4:0 (2:0)

Sestava: Pecina - Harapát, Šámal, Šrankota, Blábol - Kalfiřt, Stáňa, Kypta - Šimek, Křídlo - Dubenský
Střídali: Brůha, V. Suchomel, Vršťala, Žibřid
Góly: Křídlo 2, V. Suchomel, Stáňa

Galerie k aktualitě

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Spartak Hrdlořezy 0 0:0 0
2. SK Libuš 0 0:0 0
3. Praga Praha 0 0:0 0
4. FK Union Strašnice 0 0:0 0
5. FK Újezd nad Lesy 0 0:0 0
6. Sokol Dolní Počernice 0 0:0 0
7. Čechie Dubeč 0 0:0 0
8. FA AZ Praha 0 0:0 0
9. SK Ďáblice 0 0:0 0
10. SK Čechie Smíchov 0 0:0 0
11. Čechie Uhříněves 0 0:0 0
12. FK Loko Vltavín 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Libuš
Spartak Hrdlořezy
1:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 60224
Posledních 30 dnů: 1056 | Posledních 7 dnů: 283 | Poslední den: 22

© 2024 Spartak Hrdlořezy | Všechna práva vyhrazena | michal.stana@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne