Spartak Hrdlořezy

Oficiální stránky fotbalového klubu
Spartak Hrdlořezy
www.fotbal.spartakhrdlorezy.cz

Příští zápas

Také letos to vypadá na bednu. Nečekaně, ale zaslouženě

Také letos to vypadá na bednu. Nečekaně, ale zaslouženě

Napsat, či nenapsat? To je, oč tu běží... Ano, sypu si popel na hlavu, dlouho jsem se "neozval" ohledně dění naší modro-bílé partičky U16. Tedy vlastně žluto-bílé, což kdybyste náhodou na nějakém z našich jarních zápasů nějakým omylem chyběli, je výhradní kombinace barev našich dresů. Pouze v jednom případě jsme byli nuceni navléknout oranžovo-černá trička, neboť soupeř z Chodova dorazil v tak "divné" kombinaci barev, že v tom našem pravidelném oblečení bychom se asi pletli. Od posledního zápisu zde na webovkách, tedy po výhře 11:0 nad DFC Prag, jsme odehráli dalších pět zápasů s výsledky 9:3, 2:3, 3:0, 3:0 a 2:1. Ano čtyři výhry a jediná porážka = třetí místo v tabulce, do jejíž definitivní podoby zbývají sehrát čtyři zápasy (jeden z nich je i náš).

K celkovému hodnocení sezony chybí zvládnout poslední mistrák jako U16 - zápas v Dubči se bude hrát v sobotu od 14 hodin a ačkoliv pohled na tabulku hovoří jasně, nečeká nás nic lehkého. Domácí se budou chtít vytáhnout a (jak mi místní tamtamy donesly), atmosféra by měla být bouřlivá. Před námi hraje domácí béčko, které si zajistilo postup, a chlapi se asi budou chtít podívat na své potenciální "nástupce". Navíc asi víte, jak to mám já a odkud jsem se na Břežance vzal, takže pro mě osobně to bude vlastně "derby", ačkoliv máme kolem sebe týmy místopisně bližší Hrdlořezům. Proto doufám, že kluky přijedete i v posledním kole podpořit a atmosféra i díky vám bude skvělá jako třeba při zápase na Junioru, který jsme jako jedni z mála dokázali bodově "vyloupit"!

Ve zmiňovaných pěti posledních odehraných zápasech jsme zaváhali jen proti Dukle Jižní Město, když, a to není nějaké obyčejná výmluva, nás zradil domácí terén. Hřiště prostě není ve stavu, který bychom pro náš fotbal potřebovali.  Na rovnějším povrchu se nám naopak daří, o čemž svědčí i venkovní výhry na umělce Junioru a zejména v Ďáblicích, které v polovině soutěže suverénně soutěži vládly. Na podzim jsme jim jako jediní sebrali body za remízu 1:1 a teď jsme u nich dokonce 2:1 vyhráli! Z "odskočené" pětice na čele tabulky máme se čtyřmi týmy lepší vzájemnou bilanci. Jen ty Strašnice?! Ach jo. Vím, že na kdyby se nehraje, ale ... oba zápasy právě s nimi jsme nezvládli ne fotbalově, ale spíš v hlavě. A kdybychom (už jsem zase u toho) získali i s nimi plný počet bodů, tak postupujeme. Ale zpět do reality. I tak se tato naše první sezona v dorostu dá hodnotit velmi pozitivně. Před jejím startem jsem čekal zisk poloviny možných bodů (24) a umístění uprostřed tabulky. Teď nám chybí ještě jeden zápas a kluci už mají bodů 32! A případné tři jsou ještě k mání, což když dopadne podle předpokladů, bude znamenat nejhůře konečné 3. místo, tedy po loňském prvním místě v žácích opět skončíme na bedně.

Nejdůležitější však je, že se klukům opět podařil fotbalový posun, aspoň tak to s kolegou Pavlem vnímáme, parta zůstává (a doufám, že i zůstane) pospolu a že všichni táhneme za stejný modro-bílý, nebo spíš žluto-bílý provaz. A že se fotbalem i nadále bavíme. Takže v sobotu v Dubči a následně pak VŠICHNI na Břežance na dokopné na viděnou. (sim)

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Dukla Jižní Město B 16 92:25 39
2. SK Ďáblice B 16 93:18 37
3. Spartak Hrdlořezy B 16 75:16 35
4. Junior Praha 16 67:26 31
5. FK Union Strašnice 16 55:33 31
6. Jižní Město Chodov 16 28:52 15
7. AFK Slavoj Podolí B 16 45:102 13
8. Čechie Dubeč 16 21:92 12
9. DFC Prag 16 17:129 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Čechie Dubeč
Spartak Hrdlořezy B
0:8
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 59336
Posledních 30 dnů: 2097 | Posledních 7 dnů: 399 | Poslední den: 36

© 2024 Spartak Hrdlořezy | Všechna práva vyhrazena | michal.stana@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne