Spartak Hrdlořezy

Oficiální stránky fotbalového klubu
Spartak Hrdlořezy
www.fotbal.spartakhrdlorezy.cz

Příští zápas

AFK Slavoj Podolí B vs Spartak Hrdlořezy

Datum a čas konání: 25.2.2024 15:00
Místo: Na Hřebenech II 1062, Praha 4

Chmury jsou pryč

Chmury jsou pryč

Jako když zpěvák ztratí hlas, nebo malíř ztratí štětec. Když na letišti zjistíš, že nemáš pas. Zůstáváš tak doma a přitom chtěls být letec. Takovou vnitřní prázdnotu cítí hráč, trenér, fanoušek Hrdlořez. Po prohraném zápase sen se rozplývá a v ruce zbyl jen propocený dres.

 

 

 

Odmlčel jsem se,

Nedokázal jsem si připustit, že bychom na Lokádě mohli prohrát. Jsme rychlejší, techničtější, lepší. Trénujeme tvrdě, obětujeme mnohé. Sníme o titulu a podřizujeme tomu téměř všichni téměř všechno. O to větší zklamání po závěrečném hvizdu nás přepadlo. Nechci se k tomu vracet. Chmury jsou pryč a my doufáme, doufáme v klopýtnutí soupeře, nebo v případný postup ze druhého místa.

Následující zápasy vyhráváme opět. Některé přesvědčivě, jindy se trápíme. Forma kolísá, přístup není takový. Uspokojení sami se sebou se stále držíme v tabulce na druhém místě a s pomocí štěstěny vyhráváme i zápasy, kde si bodovat nezasloužíme.

FK Loko Vltavín, z.s. - Spartak Hrdlořezy, z.s. 5:1 (0:1)

Spartak Hrdlořezy, z.s. - Sportovní klub ČECHIE SMÍCHOV, z. s. 7:4 (3:2)

FK Řeporyje, z.s. - Spartak Hrdlořezy, z.s. 0:7 (0:4)

Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 - Spartak Hrdlořezy, z.s. 1:9 (0:5)

Spartak Hrdlořezy, z.s. - SK Třeboradice z.s. 2:1 (0:0)

TJ Sokol Nebušice, z.s. - Spartak Hrdlořezy, z.s. 2:5 (2:2)

Do zápasu s Nebušicemi odjíždíme příjemně naladěni. Celková nálada v týmu se mění začátkem dne. Gólman Augustýn je skolen střevní virózou a chytit tak dokáže maximálně kýbl a záchodovou mísu. Náhradního gólmana se nám narychlo nepodařilo sehnat a tak si rukavice s velkým nadšením a ještě větším sebevědomím obléká Karas. Svůj gólmanský talent naplno předvádí hned ve čtvrté minutě, kdy svou rozehrávkou namaže hned prvnímu hráči soupeře a ten pohodlně uklízí balon do prázdné brány. Prohráváme 1-0. Herně to od nás není tak strašné, v koncovce se však trápíme. Střeleckou smůlu nakonec loupe ze svých kopaček jako první Brodský a v 16. Minutě vyrovnává stav utkání. Zhruba v tu dobu si Genin poprvé všímá cca 16tileté fanynky domácích v bílém tílku. Zkouší před její lavičkou několik kliček a povedených centrů, fanynka nereaguje a dál čumí do mobilu. Genin si je vědom že je slečna má až do půlky malého vápna a nehodlá se vzdát bez boje. V jednom takovém souboji si však otáčí kotník a zápas pro něj končí výronem (v tom kotníku). Jestli máme v něčem kliku tak jsou to výkony soupeřových brankářů. Sám sebe se ptám, jak moc v loji bychom byli, kdyby proti nám někdo zachytal dobře. I proto se ve 24. Minutě stává Veeserova střela gólovou. Rychlostí tekoucího medu se převalí přes brankovou čáru a my jdeme do vedení. 2-1.

Ve 44. Minutě Karas v brance vyhodnocuje, že zápas potřebuje trochu náboj a v brance je celkem nuda. Namaže tak soupeři podruhé a do šaten jdeme za stavu 2-2. Poločasová pauza nás trochu probouzí. Pomáhají nám střídající hráči. V 61. Minutě se prosazuje Zubaka a soupeřův odpor se definitivně láme. Skvěle hrající Trnka navíc rozšiřuje svůj střelecký účet. Veeser ještě upraví na konečných 2-5 a vezeme si domů 3 body. Celkový výkon především v druhé půli splnil očekávání a můžeme se od něj odrazit.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. SC Radotín 8 30:13 18
2. FC Nebušice 8 32:17 18
3. SK Čechie Smíchov 8 29:15 18
4. SK Třeboradice 8 36:24 15
5. Spartak Hrdlořezy 8 20:13 15
6. FK Řeporyje 8 26:23 9
7. Ambassadors FC Praha 8 20:39 9
8. AFK Slivenec 8 18:31 6
9. SK Uhelné sklady Praha 8 10:46 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FC Zličín
Spartak Hrdlořezy
0:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 53110
Posledních 30 dnů: 1034 | Posledních 7 dnů: 247 | Poslední den: 28

© 2024 Spartak Hrdlořezy | Všechna práva vyhrazena | michal.stana@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne